دسته‌بندی نشده

بوتاکس مژه و ابرو مای لمینیشن

بوتاکس مژه و ابرو مای لمینیشن lash botox my lamination

مفهوم بوتاکس مژه یعنی فرمول جدید و فوق العاده قوی که دارای مواد مغذی و ترکیباتی از جمله آمینواسیدها، ویتامین ها و کراتین است که باعث حجیم شدن، بلند شدن و رشد و احیا مژه ها و ابروها میشود.مهمترین زمان انجام بوتاکس بعد از رنگ کردن مژه و ابرومى باشدزیرا در آن زمان پولکهاى مژه و ابرو باز هست و جذب مواد بیشتر هست، در ضمن جذب مواد بوتاکس از طریق ساقه هاى مژه و ابرو یا کوتیکول صورت مى گیرد.بوتاکس مای لمینیشن (My Lamination Vitamin Lash Botox) یکی از بهترین مواد جهت این کار می باشد. مدت گذاشتن مواد روى مژه و ابرو ۱۵تا۲۰دقیقه مى باشد . جهت اثر گذاری بیشتر بایستی حداقل ٢ تا ٣ بار و به فاصله ٣ هفته تکرار شود.

دارا بودن مژه های پررنگ، فرخوره و بلند تاثیر بسزایی در زیبایی افراد دارد. متاسفانه برخی از افراد به دلیل کم پشت بودن مژه ها نمی توانند مژه های فرخورده و بلند داشته باشند و همین مسئله خود موجب ناراحتی آن ها شده است. با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات، می توانید با استفاده از لمینت و یا بوتاکس، مژه هایی بلند و فرخورده داشته باشید. به طور کلی بوتاکس و لمینیت از جمله بهترین راه های تقویت مژه هستند که در این مطلب قصد بررسی آنها را داریم.

اصطلاح تازه بوتاکس را که برای مژه و ابروها به کار می رود، با تصوری اشتباه نگیرید که از بوتاکس به عنوان کاهش دهنده خطوط و چین و چروک صورت در ذهن دارید. این متد تازه قرار است به مژه ها فرم و حالت زیبایی ببخشد و ابروها را بالاتر ببرد. از آن جا که هنوز هم تب تزریق و عمل های جراحی بالاست، هر روز شگرد تازه ای برای اعمال تغییرات تازه روی دیگر اعضای صورت ظاهر می شود. حجم دادن لب ها و جراحی زیبایی بینی دیگر جوابگوی این میزان میل به تغییر و تنوع نیست. بنابراین تازه ترین خدمات زیبایی در چشم برهم زدنی وارد کشور شده و به سرعت مشتریان زیادی را به خود جلب می کند اما برای این که بیشتر با این سبک بوتاکس آشنا شوید یا قصد انجام هر یک از آن ها را دارید، بد نیست پیش از هر اقدامی کمی اطلاعات مفید و معتبری را باهم مرور کنیم.

بوتاکس مژه MY LAMINATION LASH BOTOX، احیا و تقویت مژه های آسیب دیده

در بیشتر سالن های بزرگ آرایشی و مراکز خدمات پوست و زیبایی به شما پیشنهاد می کنند که دیگر حالت دهی مژه بافرمژه ها را فراموش کنید. چون نام روش های تازه ای مانند لیفت و بوتاکس مژه که نوعی آرایش دائمی در میان است و به شما کمک می کند تا زیبایی چشم های خود را تثبیت کنید. بوتاکس مژه را پیشنهاد می کنند؛ چون معتقدند کار تقویت مژه ها را چندین برابر می کند و هیچ مراقبت خاصی ندارد اما بوتاکس مژه چیست و به چه کسانی توصیه می شود؟ کارشناس زیبایی ما در توضیح این روش می گوید: «بوتاکس مژه یک روش تقویتی، درمانی است که آن در دنیا به نام های مختلفی معرفی می کنند. این کار همزمان با لیفت مژه یعنی بعد از حالت دادن به ریشه مژه انجام می گیرد. بوتاکس حاوی روغن آرگان، کراتین، آمینو اسیدها و پروتئین است که در اصل برای مقاوم سازی و آبرسانی به مژه ها مورد استفاده قرار می گیرد اما نکته ای که باعث جذب مشتریان به این روش شده این است که بوتاکس ظاهر ضخیم تری به مژه ها می دهد و به افزایش حجم مژه کمک می کند.» درواقع ما تکنسین ها وعده احیا و درمان عمیق مژه های آسیب دیده را به شما می دهیم و شما می توانید در چند هفته رفع ریزش و بهبود رشد مژه ها را خودتان مشاهده کنید.

لیفت،لمینت،بوتاکس مژه و ابرو سمیرا رشیدی - ماتیکی

ویژگی‌ها:

  • احیا و درمان عمیق مژه های آسیب دیده
  • رفع ریزش ابرو ومژه
  • بهبود رشد مژه و ابرو ها
  • ضخیم ومشکی شدن مژه  وابرو ها

نحوه استفاده بوتاکس مژه و ابروی مای لمینیشن

برای تقویت مژه و ابرو می توانید مقداری از مواد را به وسیله میروبراش روی مژه وابرو قرار دهید وبا کاوری ۲۰ دقیقه بپوشانید تا کاملا جذب گردد وتاثیر فوق العاده آن را ببینید.

مشخصات بوتاکس مژه و ابروی مای لمینیشن

  • مناسب برای بوتاکس مژه و ابرو
  • هر عدد ساشه مناسب برای ۸ نفر
  • زمان انجام بوتاکس  هر دوماه

لمینت و بوتاکس مژه چیست؟

نحوه بازکردن ساشه لیفت وساشه بوتاکس مژه و ابرو و نگهداری ساشه ها پس از باز شدن ؟

اول با سوزن یا خلال دندان و یا پنس یک روزنه کوچک روی ساشه ایجاد می کنیم و پس از استفاده اطراف روزنه را پاک نموده و به وسیله چسب نواری شیشه ای روزنه را پوشانده و تا ۷ الی ۸ هفته از ساشه استفاده می کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *